Türkiye Sanal Havacılık Forumu

Zirve Airlines 2016 - 2017 Sezonu

Offline ALP YENI

• Captain
  • *
  • Herkes uçmayı sever ama siz abartın.

• IVAO ID: 355715

Merhabalar,

Uzun bir yaz döneminin ardından, artık tatiller ve sıcaklar yavaş yavaş bitiyor ve kış soğukları kapımızı çalmaya başlıyor. Hepimizi yoğun bir sezon beklese de bizler bu güzel hobimizde yine bir araya gelip uçuşlarımızı ve ATC servislerimizi gerçekleştireceğiz. Yaz mevsimi bizler için oldukça verimli geçti. Bu uzun yaz dönemi boyunca sizlere daha iyi bir sanal havacılık deneyimi sunmak için durmadan çalıştık ve yeni projeler ürettik. Sizleri farklı seçenek ve kaliteler ile tanıştırmak amacıyla 2016 - 2017 sezonunda sizlerin hizmetine sokacağımız servislerimiz ile karşınızdayız.

Zirve Airlines ilke ve kuruluş amacının yanı sıra ilk gün kendimize amaç edindiğimiz misyonumuzdan da asla sapmadan, her zaman olduğu gibi yeni ufuklara yelken açarak siz üyelerimizin sanal havacılığa bakış açısını ve sanal havacılık deneyimini değiştirmek için çalışmaktayız.

Bu sezon, her zaman olduğu gibi standartları belirleyici değişikliklerle karşınızdayız.

Elbette sürekli web sistemlerimiz üzerinde yaptığımız değişikliklerle karşınıza geliyoruz. Fakat bu yeniliklerimiz artık eski web altyapımız olan "phpVMS" isimli hazır sanal havayolu altyapısını kaldırmıyordu. Bu nedenle bu sistemi tamamen kaldırarak; kendimize özel hazırlanmış, hiç bir hazır altyapı kullanmadan, tamamen sizlerin talepleri ve ihtiyaçlarına endekslenmiş bir web altyapısı hazırladık.

Neleri Değiştirdik?
Yaptığımız o kadar çok değişiklik var ki, tüm bunları tek bir konu başlığına toplamamız mümkün değil. Ancak iki ana madde üzerinden sizlere basitçe değişiklikleri aktarmak istiyoruz.

1. Sanal Pilotluk. Yeniden Tasarlandı.

Yenilenen web sayfamızda eskisine oranla daha çağdaş bir tasarım kullandık. Ancak sadece tasarım değiştirseydik, asla kalıcı olamazdık. Bu nedenle web sitemizin arkasında ki gücü baştan sona sıfırladık ve en baştan hazırladık. Bu da sizlere, yalnızca sizlere özel hazırlanmış, daha güçlü ve kararlı bir hizmet sağladı. Harita ve hava durumu destekli uçuş brifinglerinden detaylandırılmış uçuş sonrası raporlara kadar, IVAO ve IVAO Türkiye ile tam entegre çalışan takip sistemlerinden, 128-Bit güvenlik sertifikasına kadar her alanda ince eleyip sık dokuduk.

Ve işte karşınızda "Yeni Zirve Airlines". Sanal Pilotluğun standartları, yeniden yazıldı.

2. En İyi Sanal Havacılık Eğitimi. İlk ve Tek.

Gerçek havacılık öğrencileri ile aynı yerden eğitim almak ister misiniz? Elbette ücretsiz olarak.
Şimdiye kadar ki en iyi sanal havacılık eğitimi ile tanışın!

Zirve Airlines ve Aerodemy ortaklığı ile Türkiye'de ilk kez bir sanal havayolu, gerçek bir e-Eğitim şirketi ile anlaşarak gerçek havacılık düzeyinde eğitim veriyor. Böylelikle sanal havacılığı; uçuş sonundaki tonlarca hatalarınıza bakıp, kendi kendinize ders çıkartmaya çalışarak değil, en yüksek kalitede eğitimlerden faydalanarak öğreniyorsunuz.

Bu neler içerir?
Eğitimlerimizde konularımız stüdyo kalitesinde kaydedilmiş HD videolar ile işlenmektedir. Böylelikle, aynı bir havacılık okulunda eğitim alıyormuş gibi sanal havacılığı öğrenirsiniz.*
Eğitimlerimizde kullanılan dokümanlar, bu camiada ciddi tecrübeleri olan kişiler ve havacılık alanında yüksek öğrenim gören personelimiz tarafından özel olarak hazırlanıp doğrulanmaktadır. Ayrıca gerekli görüldüğünde Aerodemy ye gerçek havacılık akademileri tarafından yüklenen kitaplarda kullanılmaktadır.
Derslerimiz işlendikten sonra, pilotlarımız ilgili eğitim kademesinin sınavına alınmadan önce dilerlerse soru bankalarımız üzerinde videolu, resimli ve klasik tipte soruları çözüp, bu sorulara ait yine videolu, resimli ve yazılı çözümleri inceleyebilirler.
Sınavlarımız, her eğitim dönemi sonunda eğitim departmanı tarafından yine Aerodemy sistemi üzerinde açılır ve belirli bir süre için açık kalır. Bu süre zarfında sınava giren tüm öğrencilerin sınavları değerlendirmeye alınır. Yanlış cevaplar üzerinde durulduktan sonra sınav sonucuna göre öğrenciler bir üst eğitim kademesine geçer veya aynı eğitim kademesini tekrar eder.

Zirve Airlines'a üye olan herkesin, Aerodemy Business sistemine öğrenci olarak erişimi için özel kaydı yapılır. Böylece tüm bu özellikler sadece size özel olur. Bu da size bire bir eğitimin avantajlarını keşfetme imkanı sunuyor.

* Çekimler devam etmekte olup, video destekli derslerimiz kısa süre içerisinde başlayacaktır.

Zirve Airlines ile ufkunuzu genişletip yep yeni standartlarda uçmak için hemen www.zirveairlines.com adresini ziyaret edin.

Sizlere soru, sorun öneri ve görüşlerinizde her zaman kulak vermek istiyoruz. Bu nedenle dilediğiniz zaman web sitemizdeki bize ulaşın (Contact Us) sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkür eder, yeni sezonda güvenli uçuşlar gerçekleştirmenizi dileriz.
Saygılarımızla,
Zirve Airlines Ailesi

IVAO Board of Governors
IVAO General Assembly Member
IVAO Public Relations Advisor
IVAO Turkey Webmaster

International Virtual Aviation Organisation
ASUS N552VW-i7 6700HQ-GeForce GTX960M-16GB-128GB

Offline MEHMET DİNÇ

• Moderator
  • *

• IVAO ID: 451040

Yeniliklerinizle birlikte hayırlı olsun Zirve  :)
Mehmet Dinc
Training Advisor  1- Turkey
IVAO HQ Pilot
International Virtual Aviation Organisation