Türkiye Sanal Havacılık Forumu

Model değişikliği

Offline MUHAMMET TALHA KODAL

• Pilot
  • *

• IVAO ID: 500055

İyi günler.. THYVA geri dönmek istiyorum.. fakat kullandığım model pmdg sıkıntılar yaşıyorum.. FPS gibi ilgili bazı sıkıntılarım var.. lütfen tip değişikliği yapabilirsek sevinirim..
NOT;
Contuct us bölümünden yazdım ama gitmiyor bende buradan yazmak zorunda kaldım.. özür dilerim

Offline KEMAL EMRE ÖZTİRYAKİ

• Captain
  • *

• IVAO ID: 399189

• KEO
Bu contact kısmı nedense bir tek sizde çalışmıyor. İkinci kez aynı şeyi yazıyorsunuz. Ad blocker vb. bir şey mi kullanıyorsunuz? İletişim sayfasında Google Captcha'sı vardır. Şüpheli gördüğü durumlarda size uyarı çıkararak bot olmadığınızı ispatlamanızı istemektedir. Bilgisayarınız nedense bunu blokluyor olabilir.

Onun haricinde, loglama açısından forumdan gelen talepleri cevaplamamaktayız. Ayrıca tip değişikliği yapmıyoruz. Bir üst rütbeye geçtiğinizde başka tip seçebilirsiniz.
Kemal Emre Oztiryaki
IVAO Supervisor
Development Operations Support
Webmaster - Turkey

Offline MUHAMMET TALHA KODAL

• Pilot
  • *

• IVAO ID: 500055

Hocam şu an Türkiyedeyim ve yazdığım zaman Recaptche dailed diyor gönderemiyorum.. pmdg ile zor oluyor şu an bu bilgisayarda.. lütfen bir seferliğe mahsus yardımcı olun..

Offline KEMAL EMRE ÖZTİRYAKİ

• Captain
  • *

• IVAO ID: 399189

• KEO
Recaptcha failed diyorsa sizden istenen seçimi doğru bir şekilde yapamıyorsunuz demektir. Yani insan kontrolünü geçemiyorsunuz. Sizden dağ resmi seçmeniz isteniyorsa dağ resmi seçmeniz gerekmektedir. Veya sokak tabelalarını içeren tüm resimleri seçin dendiğinde bu resimleri seçmelisiniz.

Diğer konuya yazacağımı yazdım. zaten 1 yıldır uçuş yapmamışsınız. Bir de sürekli taleplerle bizi uğraştırıyorsunuz
Kemal Emre Oztiryaki
IVAO Supervisor
Development Operations Support
Webmaster - Turkey