Türkiye Sanal Havacılık Forumu

EURASIA AIRSHOW - 25-29 Nisan 2018 Antalya Havalimanı

Offline ERDEM ASLAN

• First Officer
  • *

• IVAO ID: 482995

Eurasia Airshow 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya Uluslararası Havalimanı’nda gerçekleştirilecek.Eurasia Airshow, etkileyeci uçak sergileme alanını ve nefes kesen uçuş gösterilerini yakından görmek için 28 Nisan 2018 cumartesi günü Antalya Uluslararsı havalimanı’na davet ediyor.

Halk Günü Açılış Saatleri
28 Nisan 2018 (Cumartesi)   09.00 - 18.00
29 Nisan 2018 (Pazar)   09:00 - 18:00

Detaylı bilgi için:

http://www.eurasiaairshow.com/tr_TR/

Bilet satın almak için:

http://www.biletix.com/etkinlik-grup/142328330/TURKIYE/tr#

NOT:  Ya tek gitmek istediğiniz gün için bilet alabilirsiniz ya da kombine alıp 2 gün için de kullanabilirsiniz
« Last Edit: January 30, 2018, 10:06:08 by ERDEM ASLAN »
ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING CORE I9 9900K 3.6GHZ 32GB RAM 1TB SSD GEFORCE-RTX 2070 SUPER 8GB W10

Offline HILMI DURUOGLU

• Administrator
  • *

• IVAO ID: 474572

• Discord ID: #2962

Katılmayı düşünen arkadaşlar varsa orada da airshow sonrası bir etkinlik yapabiliriz. Ben Aydın'dan gelebilirim ;)
Hilmi Duruoglu
Thyva Chief Operational Manager

Offline OGUZHAN EMIR INCE

• Pilot
  • *

• IVAO ID: 546351

Offline ERDEM ASLAN

• First Officer
  • *

Ben o tarihlere uçak bileti aldım.

Görüşmek üzere.
ASUS ROG STRIX Z390-H GAMING CORE I9 9900K 3.6GHZ 32GB RAM 1TB SSD GEFORCE-RTX 2070 SUPER 8GB W10

Offline ŞAHAPCAN ÇİNSERİN

• Second Officer
  • *

• IVAO ID: 516585

Katılacağım ancak sanırım son gün gelebileceğim :/
https://projectfly.co.uk/u/sahapcann/signature-dark.png

PC: İntel Core İ5 6400, Asus GTX960 Gaming 4G, 120 GB Kingston SSD, 1TB HDD , 8GB RAM

Offline HAKAN GUVEN

• Captain
  • *

• IVAO ID: 102985

Furara katılımcılar kim, hangi uçaklar geliyor? halka açık günlerde bunlar orada olacak mı? gösterilerde kim olacak?

ben mi bulamadım sitede ykosa böyle bir bilgi yok mu?

Offline ERDEM ASLAN

• First Officer
  • *

Hakan hocam merhaba,

Sitede görebildiğim kadarıyla http://www.eurasiaairshow.com/tr_TR/public/#activities burada genel başlıklar olarak paylaşılmış.

Onun dışında biletix de şöyle bir yazı paylaşılmış,

"Türkiye’nin şova dayalı ilk ve en büyük havacılık organizasyonu Eurasia Airshow için geri sayım başladı!

Eurasia Airshow, Türkiye’nin uluslararası uçuş gösterilerini de içeren ilk havacılık fuarı. 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan fuarın ilk üç günü (25-26-27 Nisan 2018) ticari olup profesyonel ziyaretçilere açıktır. 28-29 Nisan 2018 tarihleri tüm ziyaretçilerine kapılarını açacak olan bu büyük havacılık fuarında nefes kesici uçuş gösterileri ve dünya rekorlarına tanıklık etmeye hazır mısınız? 

Gökyüzünün kuşları Antalya’ya iniyor! Eurasia Airshow milli gururumuz Türk Yıldızları, Solo Türk ve beraberinde dünyanın dört bir yanından askeri ve sivil; solo ve uçuş takımları en etkileyici gösterilerini sizin için bir araya getiriyor. Çok uluslu nefes kesici aerobatik uçuş gösterilerini izleyebilmek ve 100’den fazla birbirinden farklı hava aracını yakından görebilmek için Eurasia Airshow’da yerinizi ayırtmayı unutmayın!

Eurasia Airshow’la havacılık dünyasını yeniden keşfetmeye hazırlanın! "

Fakat Solotürk ve Türk Yıldızlarının kendi sitelerini de inceledim ancak henüz gösteri takvimleri paylaşılmamış.

Offline ALP YENI

• Captain
  • *
  • Herkes uçmayı sever ama siz abartın.

• IVAO ID: 355715

Airbus A350XWB şu an dünya turunda. Programını bilmiyorum fakat dünya çevresinde Airshowları geziyor. Gelirse, kaçırılmayacak bir show olabilir.
IVAO Board of Governors
IVAO General Assembly Member
IVAO Public Relations Advisor
IVAO Turkey Webmaster

International Virtual Aviation Organisation
ASUS N552VW-i7 6700HQ-GeForce GTX960M-16GB-128GB

Offline EMRE CANER CELBİŞ

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 468609

• Onur Air Virtual
Bir aksilik çıkmazsa orada olmayı planlıyorum.
IVAO Turkey Assistant Webmaster
Chief Executive Officer of Onur Air Virtual
Private Pilot and Aerodrome Controller

International Virtual Aviation Organisation
ASUS N551JW-i7 4720HQ-GeForce GTX960M-16GB-128GB
Saitek X52 PRO Flight Control System

Offline HAKAN GUVEN

• Captain
  • *

• IVAO ID: 102985

Eğer birisi çıkıp  ""Türkiye’nin şova dayalı ilk ve en büyük havacılık organizasyonu Eurasia Airshow için geri sayım başladı!" diye bu kadar iddialı konuşuyorsa, bu organizasyona 3 ay kalmışsa ve hala sitesinde 3-5 resimden başka bir bilgi yoksa, işini sadece Türk yıldızları ve Solo Türk'e bağladıysa ama onların bile hala programında değilse......bu işte bir ciddiyetsizlik var demektir.

Geçtiğimiz seneden beri bir şirket bunun reklamını yapıyor ise değil 3 ay, 6 ay öncesinde kimin katılacağı, ne yapılacağı, hangi etkinliklerin olacağı yayınlanır-ki ona göre bir program yapsın insanlar. Üstelik Airex gibi, halka kapalı günlerde tüm uçaklar orada olacak, halka açık günlerde ortalıkta hiçbirşey kalmayacaksa bu kadar atıp tutmanın bir alemi yok.

Ben sosyal medya kullanıcısı değilim ama sizler eğer bu firmayı takip ediyorsanız biraz uyarıp, web sitesinde doğru düzgün bir program yayınlamasını talep edebilirsiniz.