Türkiye Sanal Havacılık Forumu

GSX Level 2 Problem

Offline ARDA ANIL YAVRUOĞLU

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 521150

Merhabalar... Yeni gelen güncelleme GSX Level 2'yi bugün kurdum. Fakat bir kaç sorunlar karşılaştım. Trabzon'da deboarding yapınca yolcular görünmüyor, fakat Munih'te yapınca görünüyor. Bunun sebebi nedir? (iki meydanda da körüksüz şekilde deboarding yapıyorum.)

Diğer sorunum fotoğrafta görülen sorun. SODE Jetwaysler iki tane. Bütün kapıda bu durum böyle. 3 Körük olan kapıda 6 körük görünüyor. Neler yapabilirim? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...
"İstikbal Göklerdedir.Göklerini koruyamayan uluslar, yarınlarından asla emin olamazlar"

MSI Z370 Gaming Pro Carbon - i7 8700K - CoolerMaster ML240 - Corsair 16GB (2X8GB) Vengeance Pro 3200Mhz - MSI Gaming X 1050Ti 4GB GPU

HUSEYIN OZDEMIR

• Guest
Merhabalar,

Level 2 güncellemesini satın aldınız mı? Çünkü Münih deneme sürümünde aktif olan bir meydan. Ben de dahil birçok kişi GSX'e sahip olduğumuz için Level 2'yi ücretsiz edinebiliyoruz zannetmiştik fakat durum öyle değilmiş, GSX'e ayrı, Level 2'ye ayrı ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor.

• Private Pilot
  • *

Merhabalar,

Level 2 güncellemesini satın aldınız mı? Çünkü Münih deneme sürümünde aktif olan bir meydan. Ben de dahil birçok kişi GSX'e sahip olduğumuz için Level 2'yi ücretsiz edinebiliyoruz zannetmiştik fakat durum öyle değilmiş, GSX'e ayrı, Level 2'ye ayrı ücret ödeyerek satın almanız gerekiyor.

Evet bunu farkettim. GSX forumda okuyunca ücretsiz yazıyordu ama sonrasında ben de öğrendim ki ücreti varmış... Ve bu bayağı üzdü...
"İstikbal Göklerdedir.Göklerini koruyamayan uluslar, yarınlarından asla emin olamazlar"

MSI Z370 Gaming Pro Carbon - i7 8700K - CoolerMaster ML240 - Corsair 16GB (2X8GB) Vengeance Pro 3200Mhz - MSI Gaming X 1050Ti 4GB GPU

Offline AKAR PINAR

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 183475

Merhaba, bende gsx mevcut, peki level 2 yi almamız için p3dv4 mü olması gerek? Bende v2 var çünkü.

Merhabalar,

Evet bunu farkettim. GSX forumda okuyunca ücretsiz yazıyordu ama sonrasında ben de öğrendim ki ücreti varmış... Ve bu bayağı üzdü...

• Private Pilot
  • *

Merhaba, bende gsx mevcut, peki level 2 yi almamız için p3dv4 mü olması gerek? Bende v2 var çünkü.

Öncelikle sadece GSX Level 2 tek başına çalışmıyor GSX Base de satın almanız gerek. P3D için ise, numaralı körükler yalnızca P3D V4 'te kullanılır diyor. Yani körük harici geri kalanı kullanabilirsiniz. Fakat Level 2'nin getirdiği en büyük yenilik zaten bu körük olayıydı...

Offline AKAR PINAR

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 183475

evet inceledim biraz internetten körük olayı güzelmiş. olmadıktan sonra o kadar paraya değmez gibi geliyor.

Offline MUTLU CETINKAYA

• Second Officer
  • *

Hiç GSX'i olmayan için malumat, kendi sitesinde (fsdreamteam) Buy On Web yani Web üzerinden satın alma sayfasında, gsx base + level 2 expansiyon bundle yani ikisi bir arada imkanı var ve toplamda indirim var.