Türkiye Sanal Havacılık Forumu

Gece Uçuşları Çok karanlık

Offline ARDA ANIL YAVRUOĞLU

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 521150

Merhabalar..
Başlıkta da belirttiğim gibi gece uçuşlarım çok karanlık geçiyor. Cold and Dark modunda panelin ışıklarını açma imkanım yok, o derece karanlık. HDR ayarları normal mod'da, Parlaklığı açtım falan ama fayda etmedi tekrar eski haline getirdim. Ek olarak 4K TV'ye bağlı, fakat 2K çözünürlükte kullanmaktayım (1050Ti ekran kartı 4K'yı besleyemediğinden, 2K da 30-35 FPS bulduğumdan 2K da bıraktım.). İnternette bazı yorumlar okudum Hertz ayarlarıyla oynayın düzelir fakat sonuç alamadım. TV 60hz bu arada...

Başka yapılacak ne olabilir, yardımcı olabilecek olan var mı?
"İstikbal Göklerdedir.Göklerini koruyamayan uluslar, yarınlarından asla emin olamazlar"

MSI Z370 Gaming Pro Carbon - i7 8700K - CoolerMaster ML240 - Corsair 16GB (2X8GB) Vengeance Pro 3200Mhz - MSI Gaming X 1050Ti 4GB GPU

Offline SUNAY KILIC

• Pilot
  • *

• IVAO ID: 518338

Benzer bir durumu ben farklı PTA preset yükleyerek çözmüştüm. Benimki PTA alakalı bir durum olabilir elbette.

Offline ARDA ANIL YAVRUOĞLU

• Private Pilot
  • *

• IVAO ID: 521150

Ben de PTA yok, sistemim çok iyi aslında ama PTA'yı bir kere yüklediğimde becerememiştim bir sürü sıkıntı çıkmıştı sonra da tekrar denemedim
"İstikbal Göklerdedir.Göklerini koruyamayan uluslar, yarınlarından asla emin olamazlar"

MSI Z370 Gaming Pro Carbon - i7 8700K - CoolerMaster ML240 - Corsair 16GB (2X8GB) Vengeance Pro 3200Mhz - MSI Gaming X 1050Ti 4GB GPU