Türkiye Sanal Havacılık Forumu

Satılık Logitech Attack 3

Offline ALP YENI

• Captain
  • *
  • Herkes uçmayı sever ama siz abartın.

• IVAO ID: 355715

Merhabalar,

2010 yılında bu sanal havacılık hobisine başlarken aldığım, beni bugüne kadar hiç yarıyolda bırakmamış Logitech Attack 3 joystickimi, Saitek'e geçiş yapacağım için satıyorum. Joystick ile 2400 saatten fazla uçuş yaptım. Joystick'in eksenlerinde ve butonlarında en ufak bir sıkıntı (eksen kayması, sağa sola yatma vs) yoktur. Ürünüm üzerinde çatlak, kırık, boya kalkması gibi problemler de yoktur. Ürünüm çok kısa bir süre öncesine kadar sahip olduğum tek joystick olduğu için çok iyi bakılmıştır.

Fiyatta çok ufak bir miktar da olsa pazarlık payı mevcuttur. Kargo size aittir. İlk defa joystick almak isteyen ve joysticklere yüzlerce lira para vermek istemeyen hobidaşlarımız için çok iyi bir başlangıç seçimidir. Eğer alacak arkadaş da iyi bakmaya devam eder, temizliğine dikkat eder ve sağa sola atıp düşürmezse uzun yıllar daha sağlıklı hizmet vermeye devam edecek bir üründür.

İletişim bilgileri için mesaj atabilirsiniz. ;)

Alıcısına şimdiden hayırlı olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-sahibinden-cok-temiz-logitech-attack-3-628952488/detay/

IVAO Board of Governors
IVAO General Assembly Member
IVAO Public Relations Advisor
IVAO Turkey Webmaster

International Virtual Aviation Organisation
ASUS N552VW-i7 6700HQ-GeForce GTX960M-16GB-128GB